كد مطلب: 101 | ۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۷:۱۶

با تلاش مأموران انتظامی صورت گرفت

با تلاش مأموران انتظامی شهرستان‌های لارستان، نی‌ریز و فسا استان فارس، 104 کیلو و 300 گرم تریاک کشف شد.

به گزارش «پایگاه تحلیلی خبری موج ما» به نقل از اداره اطلاع‌رسانی حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان با اعلام این خبر گفت: مأموران پاسگاه چهاربرکه شهرستان لارستان هنگام بازرسی و کنترل خودروهای عبوری در محور بندرعباس - لارستان به یک خودرو وانت‌بار مظنون شده و خودرو را متوقف کردند.

سرهنگ محمدجعفر تولایی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو 59 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در کف خودرو جاسازی‌ شده بود، کشف و راننده آن دستگیر شد.

وی به عملیات دیگری که در نی‌ریز انجام گرفت، اشاره کرد و افزود: مأموران انتظامی این شهرستان نیز در راستای مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ، به یک خودرو پژو پارس مظنون شدند و دستور ایست دادند که راننده و سرنشین آن اقدام به فرار کرده و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، قاچاقچیان که عرصه را بر خود تنگ می‌دیدند، با رها کردن خودرو از صحنه متواری شدند.

این مقام انتظامی گفت: در بازرسی از این خودرو 41 کیلو و 400 گرم تریاک کشف شد و تلاش مأموران برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان ادامه دارد.

تولایی گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فسا نیز در بازرسی از یک تریلر سه کیلو و 900 گرم تریاک را کشف و راننده خودرو را دستگیر کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس در پایان با هشدار به قاچاقچیان مواد مخدر افزود: مأموران انتظامی این استان با سوداگران مرگ به‌شدت برخورد می‌کنند و ضمن دستگیری، آن‌ها را به مقام قضائی تحویل خواهند داد.

وی تصریح کرد: شماره تلفن‌های 110 و 2184269 به‌صورت شبانه‌روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در حوزه خریدوفروش مواد مخدر است.

انتهای پیام./


    اخبار مرتبط


نظرات شما

نظر شما:

نظرات شما

نظرسنجی