كد مطلب: 102 | ۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۲:۴۱
رئیس شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور گفت: بیش از یکصد عنوان برنامه در سطح ملی و استانی در دهه کرامت به ویژه در رابطه حضرت شاهچراغ (ع) اجرایی می شود.

به گزارش «پایگاه تحلیلی خبری موج ما»، حجت الاسلام و المسلمین حمیدرضا سلیمانی رئیس شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور در جلسه شورای هماهنگی جشن های دهه کرامت گفت: 6 ذیقعده در تقویم کشور به نام حضرت شاهچراغ (علیه السلام) نامگذاری شده است.

وی با اشاره به اینکه در جلسه امروز برنامه های مختلفی از سوی دستگاه ها و نهادها ارائه شد، یادآور شد: بیش از یکصد عنوان برنامه در سطح ملی و استانی در دهه کرامت به ویژه در رابطه حضرت شاهچراغ (ع) اجرایی می شود.

مدیر عامل خبرگزاری شبستان با یادآوری این مطلب که 6 ذیقعده با جمعه مصادف شده است، افزود: خطبای جمعه نیز با هدایت شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور به موضوع حضرت شاهچراغ (علیه السلام) خواهند پرداخت.

دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با تاکید بر اینکه کارهای پژوهشی در خصوص حضرت شاهچراغ (علیه السلام) در استان و کشور در حال پیگیری است، اظهار داشت: امیدواریم که برنامه های دهه کرامت رونق بیشتری پیدا کند.

وی اضافه کرد: دستگاه ها و نهادهای مختلف باید پای کار بیایند تا انسجام و هماهنگی بیشتر برای نقش آفرینی مردم در جشن های کرامت انجام شود.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با یادآوری اینکه امید است در حوزه های مختلف شاهد تصمیم جدید برای توسعه فرهنگی، اقتصادی و فیزیکی حرم باشیم، افزود: در این صورت نوجوانان و جوانان بهتر می توانند در جوار حرم مطهر از برنامه های آموزشی، فرهنگی و معنوی استفاده کنند.

انتهای پیام./224224


    اخبار مرتبط


نظرات شما

نظر شما:

نظرات شما

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت صادقون چیست؟