كد مطلب: 118 | ۲۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۳:۲۸
مسابقات آمادگی جسمانی با رویکردی جدید و کاملا متفاوت برای اولین بار در کشور به میزبانی باشگاه آیتن در شیراز زیر نظر کمیته آمادگی جسمانی استان فارس برگزار شد.

به گزارش «پایگاه تحلیلی خبری موج ما» به نقل از روابط عمومی آمادگی جسمانی استان فارس؛ مریم جوانمردی رییس کمیته آمادگی جسمانی استان فارس گفت: این مسابقات با حضور 70 نفر در دوبخش آقایان و بانوان برگزار شد.

رییس کمیته آمادگی جسمانی استان فارس با اشاره به اینکه تمامی ورزشکاران رشته های مختلف نیازمند بالا بردن سطح آمادگی جسمانی خود می باشند افزود: افرادی که جهت سلامتی و تفریح نیز ورزش می کنند بی شک به حداقل از این آمادگی بدنی نیازمند هستند؛ که همین امر باعث شد این مسابقات برای اولین بار در کشور برگزار شود.

جوانمردی، تنوع پذیری و هدفمندی تمرینات ورزشی، خود نیازمند یادگیری آمادگی جسمانی دانست و اذعان داشت: افرادی که به باشگاه های بدنسازی جهت بهبود وضعیت جسمی خود مراجعه می کنند علاوه بر دست یافتن به این هدف از وضعیت جسمی و نقاط قوت و ضعف خود آشنا می شوند.

آمادگی جسمانی استان فارس

وی فاکتور آمادگی جسمانی مورد سنجش در این مسابقات را ترکیبی از چابکی، سرعت، قدرت، توان، استقامت و... در بدن دانست.

رییس کمیته آمادگی جسمانی استان فارس ابراز داشت با همکاری سایر باشگاه های بدنسازی در سطح استان این مسابقات را به لیگ سراسری تبدیل کند تا ورزشکارانی که هوشمندانه و با برنامه ای مشخص و آگاه ورزش می کنند از وضعیت خود به آمادگی بدنی بیش از پیش دست یابند.

انتهای پیام./


    اخبار مرتبط


نظرات شما

نظر شما:

نظرات شما

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت صادقون چیست؟