كد مطلب: 124 | ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶:۱۳

معاون فرهنگی حوزه خواهران فارس خبر داد:

معاون فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان فارس، از فعالیت بیش از 400 طلبه و مبلغ در مناطق شهری و روستایی استان از ابتدای تابستان 95 تا هم اکنون خبر داد.

به گزارش پایگاه فرهنگی صادقون، خانم علوی معاون فرهنگی حوزه خواهران فارس خبر داد: همزمان با آغاز اوقات فراغت تابستان و ایام تبلیغ، برنامه‌های تبلیغی مختلفی از سوی مدارس علمیه خواهران سراسر استان به اجرا درآمده است.

وی افزود: خواهران طلبه مبلغ به مناطق مختلف شهری و روستایی در سراسر استان اعزام شدند و از ابتدای این ایام تا هم اکنون با حضور در مساجد، اماکن متبرکه، حسینیه‌ها، منازل، پایگاه های بسیج، فرهنگسرا ها و موسسات قرآنی، بیمارستان ها، دانشگاه ها، خوابگاه های کمیته امداد ، فضاهای تفریحی و پارکها در حال فعالیت می باشند.

معاون فرهنگی حوزه خواهران فارس بیان کرد: بیش از 12000 جلسه با عناوین مذکور توسط مبلغان در سراسر استان تشکیل شده که جلسات برگزار شده در مساجد و حسینیه ها با رقم 6000 جلسه از بیشترین تعداد برخوردار بوده و جلساتی که در منازل و برای عموم بانوان تشکیل شده با 2500 جلسه در رتبه دوم قرار دارد.

وی ادامه داد: از مجموع جلسات برگزار شده 2000 جلسه در پایگاههای بسیج، 1200 جلسه در فرهنگسراها و موسسات قرآنی ، 600 جلسه در مدارس علمیه و حدود 400 جلسه در سایر مکانهای پیش گفته برگزار شده است .

خانم علوی، همچنین در پایان اظهار داشت : جلسات جزء خوانی قرآن کریم، جلسات تفسیر قرآن، کلاس های آموزش روخوانی و روان خوانی  و تجوید و حفظ قرآن کریم، جلسات بیان احکام، جلسات ختم صلوات، برگزاری مسابقات، جلسات هم اندیشی و پرسش و پاسخ اخلاقی، اعتقادی، جلسات سخنرانی با محوریت مبانی تجکیم خانواده، مشاوره مذهبی مراسم دعا و مناجات، و کارگاههای مختلف با عناوین امام شناسی، مهدویت و اقامه نماز فطر از مهمترین  برنامه‌هایی است که مبلغان خواهر در این ایام به اجرای آنها اهتمام داشته اند.

انتهای پیام .. / .

 


    اخبار مرتبط


نظرات شما

نظر شما:

نظرات شما

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت صادقون چیست؟