كد مطلب: 1386 | ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۳۶:۲۵
آنچه باعث قوام و دوام انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و مصون ماندن آن از حوادث تلخ می گردد بصیرت روز افزون و اتحاد و انسجام مردم انقلابی، و همیشه در صحنه می باشد.

به گزارش پایگاه فرهنگی صادقون، فتح آبادی، در نشست بصیرت افزایی حوزه علمیه خواهران جنت شهر داراب، حوادث پس از انقلاب تا امروز را مورد تحلیل و بررسی قرار داد.

وی افزود: پیروزی انقلاب مردمی سال 57 سرنوشت تازه ای را برای سرزمین ایران رقم زد، سالهایی پر از حادثه که گاهی چشمان مردم را گریان و گاه لبانشان را خندان می کرد، مردم انقلاب کرده ایران در بهمن57، در اولین نوروز پیش رو یعنی در سال 58 برای اولین بار در همه پرسی بزرگ برای تعیین نوع حکومت و نظامشان شرکت کردند و با اکثریت آراء نظام جمهوری اسلامی ایران را انتخاب کردند تا تاریخ جدیدی برای کشور رقم بخورد.

فتح آبادی بیان داشت: بعد از سال 58، ایرانیان سالهای پرحادثه ای را سپری کردند از آغاز جنگ، ترور مسئولان نظام تا رحلت رهبر کبیر انقلاب و برگزاری انتخابات با نتایجی دور از انتظار فارغ از آنکه هشت سال نوروز مردم در جنگ سپری شد و سال های بعد از جنگ را با مشکلات اقتصادی طی کردند و پس از آن نیز ایران و ایرانیان حوادث گوناگونی را تجربه کردند که بعضا این حوادث بی نصیب از هدایت و حمایت دندان تیز کردگان خارج از کشور نبوده است.

وی در پایان گفت: آری آنچه باعث قوام و دوام انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و مصون ماندن آن از حوادث تلخ می گردد بصیرت روز افزون و اتحاد و انسجام مردم انقلابی، و همیشه در صحنه می باشد.


    اخبار مرتبط


نظرات شما

نظر شما:

نظرات شما

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت صادقون چیست؟