كد مطلب: 1417 | ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷:۲۲
انقلاب نهایی زمانی حاصل می شود که علاوه بر انقلاب سیاسی، انقلاب اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی نیز تحقق یابد و مردم این کشور ثمره آن را در زندگی خود مشاهده نمایند.

به گزارش پایگاه فرهنگی صادقون، حجت الاسلام سید قائم هاشمی بیان، کارشناس مسائل فرهنگی و مذهبی، در گفتگو با این پایگاه خبری بیان داشت: انقلاب اسلام ثمره سال ها رنج و زحمت طلاب و علما و مردم است اما آنچه که در این چند سال اتفاق افتاده، فقط انقلاب سیاسی بوده است.

وی ادامه داد:  انقلاب نهایی زمانی حاصل می شود که علاوه بر انقلاب سیاسی، انقلاب اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی نیز تحقق یابد و مردم این کشور ثمره آن را در زندگی خود مشاهده نمایند.

حجت الاسلام هاشمی بیان با بیان اینکه یکی از مهمترین وظایف حوزه های علمیه کمک کردن به تحقق انقلاب منجی علم بشریت حضرت حجت (عج) است، گفت: اگر انقلاب های فرهنگی، مذهبی، اعتقادی، اقتصادی انجام نشود، انقلاب سیاسی روز به روز کمرنگ خواهد شد و تشکیل دوباره آن تلاش چند صدساله را می طلبد.

این مبلغ فرهنگی مذهبی با اشاره به ایام شهادت حضرت زهرا(س) تصریح کرد: زندگی ام ابیها و فضایل اهل بیت(ع) باید خوب تحقیق و تبیین و ارائه شود تا یادشان زنده بماند.


    اخبار مرتبط


نظرات شما

نظر شما:

نظرات شما

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت صادقون چیست؟