كد مطلب: 1441 | ۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸:۲۷
در این دوره از مسابقات که از تاریخ 6 الی 8 اسفند برگزار می شود، طلاب در 5 رشته ورزشی شنا، جدو، تکواندو، تیرندازی و فوتسال به رقابت خواهند پرداخت و برندگان هرکدام از این رشته های ورزشی به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

به گزارش پایگاه فرهنگی صادقون، حجت الاسلام سید قاسم کاظمی نسب، مسوول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان فارس، از برگزاری جشواره فرهنگی و ورزشی طلاب این استان خبر داد و گفت: هر ساله این جشنواره فرهنگی و ورزشی بین طلاب بسیجی مدارس علمیه فارس به مدت 3 روز برگزار می شود، امسال این جشنواره با همکاری مرکز مدیریت حوزه های علمیه فارس و حوزه علمیه منصوریه شیراز با حضور بیش از 500 نفر از طلاب سراسر استان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات که از تاریخ 6 الی 8 اسفند برگزار می شود، طلاب در 5 رشته ورزشی شنا، جدو، تکواندو، تیرندازی و فوتسال به رقابت خواهند پرداخت و برندگان هرکدام از این رشته های ورزشی به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

حجت الاسلام کاظمی نسب افزود: امسال تعداد شرکت کنندگان از سال قبل بیشتر شده و این نشان دهنده علایق طلاب و روحانیون به ورزش است چرا که طلاب فارس هرساله در مسابقات کشوری درخشش بسیار چشمگیری داشته اند.


    اخبار مرتبط


نظرات شما

نظر شما:

نظرات شما

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت صادقون چیست؟