كد مطلب: 37 | ۳۱ تير ۱۳۹۴ - ۰:۲۸:۱۸

یادداشتی به قلم فاطمه حسینی

بعد از چند روز آمریکا را مغلوب غیرتتان کرده اید، غیرتی از جنس غیرت بچه های کربلای ۴، همان جایی که آمریکا دلش می خواست خودی نشان بدهد.

به گزارش «پایگاه تحلیلی خبری موج ما»، تیم ملی والیبال ایران موفق شد در دومین میزبانی خود از لیگ جهانی 2015 برای دومین بار آمریکا مدافع عنوان قهرمانی را در سه ست پیاپی شکست دهد. لذا به افتخار این برد فاطمه حسینی یادداشتی را به شرح زیر برای پایگاه تحلیلی خبری موج ما ارسال کرد.

حال خوشی است که قاب تلویزیون اینطور غیرتتان را به رخ تمام جهان بکشد، آخر میدانم خوب میدانید کجای جهانیم و  چه قدر برای پاینده ماندن ایران رنج دوران برده ایم،  تا روی پای خودمان بایستیم و سرپنجه هایمان عشق بیافریند.

حال خوشی است که روز بعد، پیروزیتان تیتر تمام روزنامه ها و خبرگزاری ها باشد و این طور اخبار مخابره شود که شیرمردان عرصه والیبال، شیرمردانی که بار اولشان هم نیست دوباره خوش درخشیدند، کمی به قبل تر که نگاه کنیم می بینیم این اولین بار نیست غیرت، غرورتان و تئوریات جهان را برهم می زند.

این بار دوم است که بعد از چند روز آمریکا را مغلوب غیرتتان کرده اید، غیرتی از جنس غیرت بچه های کربلای ۴، همان جایی که آمریکا دلش می خواست خودی نشان بدهد و با وجود آن دریا دلان فقط توانست ننگی به ننگ هایشان بیافزاید. 

اما شما دوباره یادشان آوردید از همان نسل حماسه سازید، شما  غیرت را از گلراز شهدای شهرتان حس کرده اید و توی کوله پشتی دلتان کلی غیرت و غرور آورده اید.

و تو شیر مرد میدان والیبال، میدانی که چقدر عزت و افتخارمان را نشانه میگیرند تا بگویند ما نمی توانیم با آن ها مقابله کنیم اما هنوز تو را نشناخته اند، تویی که از جنوب و شمال و شرق و غرب وطن  آمده ای و دعای ملتی بدرقه راهت است.


    اخبار مرتبط


نظرات شما

نظر شما:

نظرات شما

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت صادقون چیست؟