كد مطلب: 371 | ۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵:۰۸

به سبب اهتزاز پرچم کشور با رعایت حدود اسلامی

نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز از ساره جوانمردی بانوی قهرمان پارالمپیک استان فارس به سبب اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی با حفظ شئونات تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه فرهنگی صادقون، آیت‌الله اسدالله ایمانی ظهر امروز در آیین تقدیر از ورزشکاران فارسی حاضر در رقابت‌های پارالمپیک اظهار داشت: انسان فرزند اراده و همت خویش است و موفقیت‌های ورزشکاران پارالمپیکی این موضوع را بار دیگر اثبات کرد.

وی تلاش در راه دست یافتن به اهداف را مهم‌تر از نفس پیروزی دانست و افزود: تمام جانبازان و معلولانی که در این رقابت‌ها حضور داشتند، چه آنان که مفتخر به دریافت مدال شدند یا به هر دلیل مدال به دست نیاوردند تلاش کردند و تلاش آنان شایسته تقدیر است.

امام جمعه شیراز خاطرنشان کرد: اینکه بانویی از جهان اسلام با حفظ حدود الهی و شئونات اسلامی توفیق پیدا می‌کند در یک رویداد جهانی دو بار بر سکوی افتخار بایستد بسیار افتخار‌آفرین است.

نماینده ولی فقیه در فارس در ادامه گفت: زندگی تنها منحصر به المپیادها و رقابت‌های ورزشی نیست، بلکه مقابله و رقابت با کسانی که ممکن است جامعه و کشور را با تهدید مواجه سازند را نیز شامل می‌شود.

آیت‌الله ایمانی در این نشست با اشاره به درگذشت مرحوم بهمن گلبارنژاد در رقابت پارا المپیک یادآور شد: کسی که جانباز 51 درصد بوده، جز شهادت اجر و مزد دیگری نداشت و استقبال عظیم مردم شیراز در مراسم تشییع نشان از قدردان بودن مردم شیراز دارد.

منبع:فارس


    اخبار مرتبط


نظرات شما

نظر شما:

نظرات شما

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت صادقون چیست؟