كد مطلب: 833 | ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰:۱۳
چرا مردم متوجه این آفتاب پسابرجام شما نمیشوند.موج بیکاری در جامعه ما چنان فشار به مردم آورده که تاثیر خود را بر فرار از ازدواج جوانان ،بزهکاری درجامعه، ناامیدی دربین مردم, فقر وفحشا ،رانت وفساد اداری اقتصادی به وجود آورده که خود بی سابقه بوده.

به گزارش پایگاه فرهنگی صادقون، حجت الاسلام حمید محمدی در یادداشت امروز خود اینگونه نوشت: نوشتن دراین زمانه سخت تر ازهرچیز دیگری است وآنقدر باطل خود را بزک کرده است که  ناگوار است این مطالب را عنوان کنم وای کاش متوانستم سکوت کنم. اما «بزک» برخی از رخدادهای تلخ این روزها که از سوی دولت محترم که در ابتدای دولت خود وعده های سرخرمن به مردم بی گناه کشرم میداد امروز عنوانش سخت تراست ،که این  متفاوت است  وبا شعار «دولت راستگویان» نیز همخوانی ندارد.

اماچاره‌ای جز نوشتن نیست. چرا که همه مردم این مرز و بوم، صرفنظر از تفاوت دیدگاه‌ها و اختلاف سلیقه‌ها، ساکنان یک سرزمین هستند  و هراتفاق یاتصمیمی باعث اسیب همه مردم میشود. این یاددا شت نه به جهت مچ گیری نیست ونه برای شرمساری دولت است، بلکه اشتباهاتی است که دولت یازدهم انجام داده اما خم به ابروی خودش هم نیاورده، تاریخ بعدها قضاوت می کند ، خسارتی که برجام برای این مملکت وارد داشت از بمب اتمی هیروشیما که در ژاپن توسط استکبارجهانی زده شد بدتر نیز میباشد .وشاید جبران آن سخت تر از آن خرابی ها در ژاپن هم باشد.

مردم این مرزوبوم اقتدار شان را از دست دادند

جناب روحانی مگر فراموش کرده اید قبل از برجام تبادل اساتید ومراوده باشرکتهای خارجی چقدر آسانتر از پسابرجام دولت شما انجام میگرفت.امیدوارم نگوئید شما منتقدان دروغگو هستید اما این واقعیت تلخیست که مسئولین واساتید دانشگاههای کشور برآن صحه خواهند گذاشت وغیر قابل کتمان میباشد.واگر نبود عملکرد هوشمندانه وزیرکانه رهبر معظم انقلاب ونیروهای مقتر مسلح کشور شما آبروی برای این انقلاب نمیگذاشتید.

بالاترین حد اختلاف طبقاتی در دولت یازدهم است

وقتی که شما در دولت خود حقوق یک کارگر را ماهانه 800 هزارتومان تائین میکنید اما معاون شما اعلام میکند حقوق پایین تر از 3 میلیون یعنی خط فقر است از طرفی دیگر اون افتضاح حقوق های نجومی که باعث سرافکندگی برای آرمانهای انقلاب اسلامی گردیده که بااین وضع هنوز کابینه شما حرف از مشروع بودن این حقوق ها دم میزند وباوجود اعلام دستگاه قضا مبنی برغیر قانونی بودن این نجومی بگیران بوده.چگونه و با چه رویی حقوق های  200تا300 میلیونی را چنان جلوه میدهید گویا اصلا مربوط به دولت شما نبوده وشما بیخبر بوده اید .امضاء معاونین شما پای بخشنامه های این ننگ نجومی بگیران هنوز موجود است.

وضعیت کار واقتصاد این مملکت آبرو برای دولت شما نگذاشته

دولتی که همه هم وغم خود را برای سگان اسرائیلی بگذارد عاقبتش همین است.مگر نه اینکه ندای شما ایران را فراگرفت که تحریم‌های بانکی برداشته شده وقول داده بودید که بر رکود غالب خواهیم شد و گفتید امروز به ملت ایران اعلام می‌کنم که ما خوشبختانه از رکود عبور کرده‌ ایم یا درجای دیگری گفته بودید:هیچ توافقی را امضاء نمی‌کنیم مگر آن که در همان روز، تمام تحریم‌ها لغو شود.

اما برخی از اعضای کابینه شما، توافق هسته‌ای و برجام را فتح‌الفتوح! تسلیم قدرت‌های بزرگ جهانی در مقابل اراده ایران! بزرگترین دستاورد تاریخ انقلاب و تاریخ ایران، آفتاب تابان! و...نامیدید.مردم نمیدانند کدام رکود برادشته شده.رکود برای مستضعفین یا برای پشت میزنشینان برداشته شد.کدام فتح الفتوح انجام داده اید.چرا مردم متوجه این آفتاب پسابرجام شما نمیشوند.موج بیکاری در جامعه ما چنان فشار به مردم آورده که تاثیر خود را بر فرار از ازدواج جوانان ،بزهکاری درجامعه، ناامیدی دربین مردم, فقر وفحشا ،رانت وفساد اداری اقتصادی به وجود آورده که خود بی سابقه بوده.

نصحیت یک طلبه به شما

آقای روحانی شما پشت به مردم کرده اید و،رو به کسانی کرده اید که هیچ وقت خیرخواه مردم نبوده ونیستند وبه صورت خانوادگی چپاولگری دراین مملکت میکنند.حیف از آنکه من آخوند بگویم شماطلبه اید وسرباز امام زمانید.متاسفانه باید گفت شما باعث سرافکندگی همه طلاب وروحانیت شده اید.چشمان خود را باز کنید.دست از همنشینی باکاخ نشینان بردارید.امام فرمود ما خود کوخ نشینیم.آرزوی هدایت شما را دارم و حقیقت برای شما روشن شود اگر حق بین و حق جو باشید.


    اخبار مرتبط


نظرات شما

نظر شما:

نظرات شما

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت صادقون چیست؟