كد مطلب: 957 | ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲:۴۰
به مناسبت دهه فجر سازمان بسیج طلاب فارس با همکاری مرکز مدیریت حوزه علمیه استان و حوزه علمیه المهدی(عج) شهرستان گراش جشنواره فرهنگی ورزش فوتسال با حضور30 تیم شرکت کننده با حضور مدیر حوزه علمیه استان و ائمه جمعه شهرستان گراش و لار و مدیران برخی از ادارات این شهرستان از امروز به طور رسمی برگزار شد.

حجت الاسلام سید قاسم کاظمی نصب مسئول سازمان بسیج طلاب استان فارس در گفت و گو با پایگاه فرهنگی صادقون، با اشاره به جزئیات این جشواره بیان داشت: به مناسبت دهه فجر سازمان بسیج طلاب فارس با همکاری مرکز مدیریت حوزه علمیه استان و حوزه علمیه المهدی(عج) شهرستان گراش جشنواره فرهنگی ورزش فوتسال با حضور30 تیم شرکت کننده با حضور مدیر حوزه علمیه استان و ائمه جمعه شهرستان گراش و لار و مدیران برخی از ادارات این شهرستان از امروز به طور رسمی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین عابدی مدیر حوزه علمیه استان در آغاز این جشنواره با اشاره به روحیه و اخلاق ورزشکاری به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: روحیه ورزشکاری به طور کال در چند کلمه خلاصه کرد که آن شامل احساس عدالت در بین مسابقات، اخلاق و رفتار نیکو و خوب نسبت به  تیم خود و تیم حریف و یک روحیه خوب و منطقی در هنگام باخت می شود. یکی از مهمترین دروس حوزه اخلاق می باشد که در این فضاها می شود نتیجه آن را دید و عملی کرد.

حجت الاسلام رستمی، مسئول تربیت بدنی سازمان بسیج طلاب استان فارس اظهار داشت: ان شاالله سعی و تلاش کردیم که  این جشنواره به خوبی برگزار شود و در پایان 5 تیم برنده به مسابقات کشوری اعزام شوند.


    اخبار مرتبط


نظرات شما

نظر شما:

نظرات شما

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت صادقون چیست؟