كد مطلب: 998 | ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸:۲۵
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای مدینه منوره نیروی زمینی سپاه از مدیرکل و همکاران صداوسیمای فارس که در برگزاری یادواره شهدای والامقام استان‌های فارس، هرمزگان و بوشهر این نیرو را یاری کرده‌اند تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه فرهنگی صادقون، سردار سرتیپ پاسدار روح‌الله نوری با حضور در صداوسیمای فارس از مدیرکل و همکاران این مرکز که در برگزاری یادواره شهدای والامقام استان‌های فارس، هرمزگان و بوشهر این نیرو را یاری کرده‌اند تقدیر کرد و اظهار داشت: اجر واقعی تلاشگران مخلص را خداوند متعال تضمین کرده است.

وی پوشش رسانه‌ای یادواره شهدای اطلاعات سه استان فارس، هرمزگان و بوشهر توسط صداوسیمای فارس را بسیار خوب توصیف کرد و با قدردانی از این عملکرد اظهار امیدواری کرد همگان در دفاع از حریم ولایت و دستاوردهای انقلاب و پاسداشت ارزش‌های به‌دست‌آمده به‌واسطه مجاهدت شهدای گران‌قدر موفق باشند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز فارس نیز در این دیدار با اشاره به خدمات و جان‌فشانی‌های رزمندگان مقتدر جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس گفت: دفاع کشور ما در مقابل هجوم بیگانگان و استکبار جهانی که هربار به شیوه‌ای با نظام مقدس جمهوری عناد می‌ورزند ادامه دارد و یکی از مهم‌ترین عوامل بازدارندگی و مقابله موفق ما با آن‌ها یادآوری مجاهدت عزیزانی است که با اهدای جان خود امنیت امروز ما را تضمین کرده‌اند.

به گزارش فارس، یادواره شهدای اطلاعات استان‌های فارس، بوشهر و هرمزگان نیروی زمینی سپاه پاسداران به همت قرارگاه منطقه‌ای مدینه منوره و با حضور جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح، خانواده شهدا و مردم در شیراز برگزار شد.


    اخبار مرتبط


نظرات شما

نظر شما:

نظرات شما

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت صادقون چیست؟